Kas ir Big Green Egg?

Big Green Egg ir veidota pēc Āzijas māla krāsns dizaina, kas ir vairāk kā 3,000 gadus veca un pazīstama ar nosaukumu „Kamado”. Pagājušajā gadsimtā amerikāņu militārpersonas, kas bija dislocētas Japānā, nogaršoja gardos, sulīgos ēdienus, kas gatavoti īpašā māla katlā, un paņēma šo katlu sev līdzi uz Amerikas Savienotajām Valstīm, lai turpinātu baudīt tajā gatavoto gardo ēdienu.

1974.gadā verot durvis Atlantā, Džordžijas štatā (ASV), Big Green Egg deva iespēju cilvēkiem visā Amerikā iegādāties šo Āzijas dārgumu. Uzņēmums savu darbību uzsāka, importējot „Kamado” no Japānas un Ķīnas. Tomēr laika gaitā viņi izstrādāja ideālu modeli, aizgūstot idejas no keramikas tehnoloģijām, kuras attīstījusi NASA. Tika pieņemts lēmums, ka tās tiks ražotas Meksikā, ņemot vērā šīs valsts iespaidīgo vēsturi keramikā un tās lieliskajām ražošanas metodēm. Pirms katra Big Green Egg atstāj ražotni, tā iztur pēdējo pedantisko pārbaudi. Ražotnei ir ISO9001 sertifikāts, kas nozīmē, ka šeit spēkā ir augstākās kvalitātes standarti, kas attiecas uz rūpniecību.


Pateicoties tās maksimālajai uzbūves, ražošanas un nepārspējamas keramikas kombinācijai, Big Green Egg ir patiesi ilgtspējīga gatavošanas ierīce, kas piedāvā garāku izmantošanas laiku, nekā jebkurš cits salīdzināms modelis. Dabīgie māli vai parasta keramika nesniedz tāda paša līmeņa izturību, noturību dažādos laika apstākļos un termālo izolāciju, kā tas keramiskais materiāls, kas izmantots Big Green Egg , kuru var karsēt atkal un atkal, nezaudējot neko no tās kvalitātes.

Tas sniedz gatavošanai ārpus telpām pilnīgi jaunu dimensiju, nodrošinot to, ka, kā Big Green Egg īpašnieks, Jūs varēsiet to baudīt visa gada garumā. Pateicoties augstās kvalitātes keramikai, āra temperatūra nemaz neietekmē temperatūru Big Green Egg iekšpusē. Vienalga vasarā vai ziemā, Jūs varat izmantot Big Green Egg, lai pagatavotu brīnišķīgu grilētu, maigu gaļu vai gardu zivi sāls garoziņā, apceptus vēžveidīgos vai spēcinošu sautējumu, maizi ar kraukšķīgu garoziņu un picas ar kraukšķīgu pamatni vai smalkus desertus!

 


Big Green Egg tehniskais apraksts 

Detalizēta Big Green Egg grila uzbūve :

Big Green Egg tehniskais apraksts

 

 

Big Green Egg Modeļi

Ļauj sev izgaršot dzīvi! Big Green Egg ir visdaudzpusīgākais piknika un ārpustelpu gatavošanas produkts tirgū, kas sniedz vairāk iespējas nekā visas citas tradicionālās gatavošanas ierīces kopā. Sākot no uzkožamajiem, tad galvenajiem ēdieniem, līdz pat desertiem, Big Green Egg pārspēs visas Jūsu cerības kulinārijas pilnībā. Un pateicoties tam, ka ir iespējams izvēlēties vienu no sešiem ērtiem izmēriem, katrs var atrast Big Green Egg, kas ir piemērota jebkuram dzīvesveidam!

Big Green Egg Modeļi

Kura Big Green Egg vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm?

  Mini MiniMax Small Medium Large XLarge XXLarge
Režģa diametrs Ø 25 cm Ø 33 cm Ø 33 cm Ø 38 cm Ø 46 cm Ø 61 cm Ø 74 cm
Gatavošanas virsma

 507 cm²

856 cm²  856 cm²  1,14 cm²  1,688 cm²  2,919 cm²  4,336 cm²
Svars  17 kg  28 kg  36 kg  51 kg  73 kg  99 kg  222 kg
Augstums  43 cm  49.5 cm  61 cm  72 cm  84 cm  78 cm  100 cm